Lütfen Yardım Edin 2 Aylık Kedim Mantar Oldu

aminefkl

Yaşadığı şehir çok küçük ve pet hayvanlarına bakılmıyor 2 aylık kedim mantar olmuş ve baya ilerledi aşı yaptırdım fakat ne yapıldığı hakkında bilgi dahi vermediler ecosin tablet işe yarıyor diyolar ama nereden alacağımı da bilmiyorum yardım edin lütfen

3 CEVAP

IIREMMM

Merhaba siz buraya yazalı 2,5 ay olmuş ama sorun düzelmiştir umarım,ecosin tablet çok işe yarıyor diye duymuştum ben de eczanelerde daha uyguna satılıyor diye biliyorum,veteriner kliniklerinde de satılıyor.

emilliguney

Benim kedim de 1.5 2 aylıkken olmuştu. Ecosin tablet uygulandı arayla 2 sefer sonrasında travazol krem kullandık. Tavuklu mama önerilmiyor mantar enfeksiyonunda ona da dikkat edin lütfen. Kulağını su ve pamukla silin büyük ihtimalle akıntı olacaktır. Geçmiş olsun.

Kedibeho

Merhaba kediniz nasıl ?