Kedimin Tuhaf Halleri

Minervaa

Merhabalar,
Sakin bir kedim var, pek fazla hırçınlığı olmuyor ancak günün bazı zamanlarında içine cin kaçmış gibi sırtını dikleştirip bana doğru dörtnala koşuyor. Bir anda ayağıma ya da bacağıma zıplayıp sarılıyor. Hiç ısırmadı, bazen de hafifçe dokunup kaçıyor. Ancak ben her seferinde çok korkuyorum, hem onun için hem kendim için. Neden böyle yapıyor ve sizce böyle bir durumda nasıl tepki vermeliyim, teşekkür ederim şimdiden.

6 CEVAP

Muezzabalim

Bizdede var ondan bitane normalde aşırı sakin ve uslu bir kedi ama akşam belli bir saatte deli gibi koşturup tuhaf hareketler yapıyor oynamak istiyor biraz ilgilenince sakinleşiyor sanırım dikkat çekmek için yapıyorlar 😇

Minervaa

Kolay gelsin size de :) bu durumlarda onunla oyun mu oynamalıyım? Isırmasından korktuğum için yanına pek yaklaşamıyorum, belki oyuncak atmalı bir oyun oynayabilirim.

Muezzabalim

Isırması şöyle çok ısırmaz mesela benimki az bişey ağzıyla elimi tutar bırakır sevgi patlaması yaşıyor o an çok iyi anlıyorum. Asla zarar verecek ölçüde ısırmazlar tabi sizin minnoşu siz daha iyi tanırsınız.😇

Superisi814

Bazen sahipleri ile avcılık oynuyorlar.O esnada ilgisini bir oyuncak ile dağıtın ki , sizi ısırarak oynamaya başlamasın .

Minervaa

Çok teşekkür ederim :)

Hazaldd

Benim kedim de dokunup kaçıyor. Bu bizim Hadi Saklambaç oynayalım işaretimiz :) Kovalamaca ya da oyun istiyordur