Arkadaşlar Önemli

Sutunannesi

Arkadaşlar kedimle oyun oynarken arka ayaktaki Patisinin ayrık olduğunu gördüm hemen vete gittik veferiner çıktığını söyledi parmağının yerine oturttular tekrardan. Alçıda şimdi ama süt çok gergin düzgün yürüyemiyor 3 hafta kalacakmış. Bu süreç nasıl geçecek bize nolur yardımcı olun onun rahat olmasını nasıl sağlarım

5 CEVAP

Eliflal245

Bence yanından ayrılmayın tuvalete gitmesi için ona köpek pedlerinden alın tuvalete gütmesi zor olabilir mama yemesi için kaldığı bölüme mamasını ve suyunu koyun çok fazla ayağını hareket ettirmesin

Sutunannesi

Gelince direk tubalefini yaptı kendisi daha sonra mamasını yedi suyunu içti oraya buraya tırmanıyor koşturuyor keyfi yerine geldi gibi ama endişeliyim ben çok

Zeynooo

Dikkat etmeye calisin. Cok gecmis olsun

Sutunannesi

Yürürken çok zorlanıyor :(( 3 hafta duracak olması kafamda çok soru işareti oluşturuyor bugünde hiç mama yemedi yoğurt verdim o yüzden sadece yoğurt yedi tüm gün aç gezdi. Şimdi evde tek kalmak zorunda kaldı aklımda onda. Bu süreç nasıl geçecek bilmiyorum. Çok zor yürüyor ve devamlı alçılı ayağını koşarken yerlere vuruyor istemsizce bu sefer de kökten kırılacak diye korkuyorum hiç böyle bir deneyim yaşamış arkadaşlar var mı kırık ya da çıkık deneyimi

mehmetkaplan

benimde kedim arka patisinin birini yaralamıştı bildiğin kesik vardı.normal yürüyordu ama yürüdükçe kanıyordu yarası vete götürdüm ertesi gün. dikiş atamayız dedi küçük olduğu için böyle kaldı yürüdü zaten sanki orası kesilmemiş gibi koşup duruyordu benimki de. sadece her gün yatmadan önce patilerini güzelce silerdim mikrop olmasın diye yani bırakın endişelenmeyin gözlemleyin sadece onu iyileşiyorlar kısa sürede.