Kedimi Tıraş Ettirdimmm

Neslihan6

Bugün iki kedimi de tıraş ettirdim ama erkek olan kuyruğundan korkuyor ve evde sürekli koşturup duruyor zamanla alışır mı bilgisi olan var mı

4 CEVAP

ZemGi

Zamanla alışır evet, birden tüyleri gidince yalayacak yer bulamadıkları içinde ayrıca strese girecektir. Sağlık problemı yoksa tras ettırmeyın fazla stres oluyorlar yok yere✨

muffinthecat

Sağlık probleminden dolayı mı traş ettirdiniz?

Superisi814

Kendilerini taniyamiyor, rahatsızlık duyup gerginlesiyorlar .Kedilerde stres bağışıklık düşmanı ve dilerim kolay atlatsin.Lutfen tekrarlamayin

Lils

Kediler tıraş edilmez