Başına Gelen Var Mi?

Aebrup

Disi kedim bir kızgınlık geçirdi eski haline dönünce gözlemle 3 gün sonra veterinere götürüp kisirlaştirdim 13 gün falan oluyor ama kedim yeniden kızgınlıka girmek üzereymiş suan yeniden kızgınlık yaşıyor yaklaşık 10 gündür falan ve surekli daha da zor geçmeye başlıyor kızgınlığı onceden bu kadar değildi sanki napmam lazim cidden geçicek mi bi daha boyle bisi olur mu

3 CEVAP

emreovec

Operasyon bence başarısız geçmiş. Tamamen kısırlaştırma işlemi olmamış. Rahim ve 2 yumurtalık alınmamış ve bir yumurtalığı bırakmış olabilir. Tamamı alınan dişi kedilerin normalde kızgınlığa girmemesi gerekir.

Aebrup

Şuan normale döndü hicbir problemi yok ☺ sadece yaramazlık yapıyor surekli

Mirabella

Ameliyattan sonra kızgınlığa girmez.yumurtalığı alınmamış olabilir.sadece rahmini almış olabilirler.veterinere sorun