Lindo Cat Kedi Kumu?

HightView

Merhaba Lindo cat kedi kumu güzel mi ? kullanmaya değer mi ?
Birde kokulu kumlar kedilere zarar veriyormu? ben vermiyor diye biliyorumda ondan sordum ?

8 CEVAP

Selenay1

Evet verir nasıl ki kedinin yanında parfüm sıkmamamız ya da sigara içmememiz lazım aynı mantık zaten kokulu kum tozutur kedi de kumunu eşeledikçe o toz ve kokuyu solur bu da ciğerlerine zarar verir hatta sadece kediye değil kumu temizlerken siz de soluyacağınız için size de zarar verir

HightView

@Selenay1
teşekkür ederim. kum seçerken kokusuz alacağım.

Palyaco

Kokusuz kullanın sağlık için lindocat guzel kum sadece eve cok dağılır partilere yapışıyor bilginize

gokhansultan

Ben 20 lt lindocat kokusuz yeşil paket kullandım. İlk başlarda iyi ama 1 hafta geçtikten sonra çamurlaşma başladı. Hadi bu konu idrarın ph ile ilgili diyelim ama hiçbir şekilde koku hapsetmiyordu. Evin her yeri kedi dışkısı kokuyordu maalesef :(

kedibabasi66

Çok berbat bir kum. Kokuyu da parfümlü olmasına rağmen hapsedemiyor. İnsanlar bu kumu nasıl övüyor saçmalık.

Warriorsans

Toz oranı idare eder ama kumun performansı çok hızlı düşüyor o yüzden çabuk pisleniyor tavsiye etmem. Ben açıkçası tekrar almayacağım 25 lt almıştım şu an magicsandle karışık kullanıyorum 1 ay gitmiyor ikisinin karışımı mahvoluyor hemen çünkü çamurlaşıyor. Kokulu kumlar da iyi değildir

HightView

gncl

KravatliKedi

Bugün 2 tane aldım bakalım deneyeceğiz