Kedi Yatağına Nasıl Alıştırılır?

Poyraz98

Yumuşacık yatak yaptık ona yatmıyor nasıl alıştırırım.

9 CEVAP

Mariana

oyuncağını yada sevdiği örtü falan varsa koyun :)

miasugok

Siz mi yaptınız gerçekten helal olsun ellerinize sağlık çok güzel olmuş:) ama alıştırmak çok zor, ben yapamadım:( bir sürü yatak denedim alışmadı:( sonra ben de yatakları elezığa barınağa gönderdim eğer kediniz yatmazsa bunu da gönderelim :)

Heiter

@Poyraz98 valla neyi isterse onu yapar kedi. Biz de kalorifere asılan yatak yaptık, ilk birkaç gün tınlamadılar. Sonra kendi kendilerine girip yatmaya başladılar.
Karanlık ortamda veya sıcak yerlerde yatmayı daha çok seviyor kediler. Bu tip alanlara yerleştirebilirsiniz yatağı. Üzerine de sevdiği bir oyuncak varsa koyun isterseniz. Gerisi, akışına bırakmak ;)

Kedinizin yatağına kedi otu serpiştirebilirsiniz.Ben denedim oldu.Bizde de 2 yavru kedi var onlar bayılıyor.Kedi otları kuru olarak da satılıyor alabilirsiniz.

Kendi isterse yatacaktir istemeyince ne yaparsaniz yapin kendi nerde isterse orada uyur

miasugok

Çok fırsatçılık gibi oldu ama çok ihtiyaç var inanın ki

Alpse

Ortası çok yüksek kediniz bu yüzden yatmak istemiyor olabilir yanları yükseltin ortasında kedi rahat etsin o zaman yatacaktır kediniz...

Poyraz98

Miasugok ne demek istediniz anlayamadım

Poyraz98

Bu arada teşekkür ederim