Mama Tavsiye

Dilek93

Merhaba, 2 yaşında dişi kısır tekir kedim var. Yanına sokaktan tahmini 1.5 yaşında dişi bir tekir daha almak istiyorum ve onu da kısırlaştırıcam. Şuan proplan somonlu kısırlaştırılmış mama kullaniyorum, iki kedi olunca maliyetler biraz daha artacağı için daha uygun bir mama arıyorum. Fiyat performans açısından hangi mamayı tavsiye edersiniz ?

3 CEVAP

Warriorsans

Golosi fiyat performans olarak bence baya başarılı. Kısır somonlu olan mamasını kullanmıştık 8,5 kg kadar, tekrar alacağım rotasyona ekleyeceğim bir mama. Sanabelle de bence güzel ona da bakabilirsiniz ama golosiye göre daha pahalı tabi

Dilek93

Teşekkürler başka önerisi olan var mı

FA

Param olmadığı için 2 kedime Golosi 20 kg almıştım ama fazlasıyla tüy dökümü yaptı, kulaklarındaki tüyler azaldı.Tekrar eski mamaya dönüş yaptım Bozita'ya düzeldiler.