Kedim Zayıf Gibi

Kedim 4 aylik gözüme zayıf gözüküyor ama iştahı yerinde bana mi öyle geliyor yoksa zayif mi anlayamadım sizce nasil ?

25 CEVAP

zeynepgurgen

Lütfen Pro Plan ya da Royal Canin kullanmayın. Brit Care alabilirsiniz

Yogurt yumurta tavuk balik veriyorum bana bacakları zayıf geliyor

Siz hangi mamayi kullaniyorsunuz mamadan mi ki

Pro fine da güzel ve uygun fiyatlı

miasugok

Biz orijen kullanıyoruz ama mamadan değil biraz insanlardaki gibi bünye meselesi olduğunu düşünüyorum çok yiyor çünkü romeo. Ama yaş mamaya ağırlık verirseniz kilo alır bir de evde et tavuk tarzı bir şey piştiğinde verebilirsiniz ben veriyordum sürekli. Daha bebekken mercimek çorbası bile içiyordu romeo. Biraz da ondan oldu sanırım. İştahı bir açıldı pir açıldı zaten maşallah yiyor baya

Evet o yuzden de olabilir ben ogrenci oldugum icin cok butceyi asamiyorum brit care premium dusunuyorum onunda 8 kg si 120 tl uygun geliyor fakat 1-2 kg lik istiyorum ben

MISRA160

BENCE ZAYIF DEĞİL BENİM KEDİMDE BU KADAR ZAYIFTI ÇÜNKÜ ONLAR ŞİMDİ BÜYÜME DÖNEMLERİNDEN GEÇİYOR EMİNİM KEDİNİZ İLERDE KİLOSUNA KAVUŞUR

Teşekkür ederiz

mmerwe

Eğer çok hareketli kediyse normal merak etmeyin. 1 yaşından sonra kilosu normale dönüyor. Benim kedimin de çok büyük mama sorunu vardı. en pahalısından en ucuzuna çok mama denedim.en son prochoice denedk ve aylardır bayıla bayıla yiyor. Hatta bazen kemik suyuyla evde kendim mama yapıyorum tasını devirip kuru mama istiyor :) fiyatı da gayet uygun, gerçi biz veterinerimizden alıyoruz indirim falan yaptığı için bir bakın bence.

Brit care den numune talep ettim begenmezse onu deniyecegim