Kedim Zayıf Gibi

Kedim 4 aylik gözüme zayıf gözüküyor ama iştahı yerinde bana mi öyle geliyor yoksa zayif mi anlayamadım sizce nasil ?

25 CEVAP

zeynepgurgen

Ayrıca veterinerler nasıl açık mama satabiliyorlar anlayamıyorum.

zeynepgurgen

Mamanızı değiştirin, fark ettiğini göreceksiniz

mehmetkaplan

ACILEN VETERINERDEN MAMA ALMAYI BIRAKMALISIN ! ! ! ND VEYA ACANA AL ORIJEN ONERIYORLAR FORUMDAN BAK KURU MAMALARA benim kedimde 4 aylik 2 kilo normal yani benimki de pek kuru mama yemez yas mamayi karistirip veriyorum duzelir merak etmeyin

sebii

Çok pahalı mamalar bütçenizi zorluyorsa Matisse kitten mama alabilirsiniz. 10 kilosu 180 liraya geliyor internette gayet de besleyici bir mama. Kediniz biraz zayıf görünüyor. Kuru mamanın dışında yaş mama, yoğurt, yumurta da verebilirsiniz ek olarak.

miasugok

Ya bizde 4 aylığız ve üç kiloya dayandık:( biz de şişmanız ve inanın zayıf olmasını tercih ederdim çünkü kilo aldırmak kolay, zayıflatmak çok zor:(

SelinTuksal

acıcık zayıf gibi,ama vet de bir kilo ölçümü yapabilirisiniz.

aalokum

Bu sekilde anlasilmaz kilosunu olc benimkide 1.9 bende zayif gibi diyorum kendi kedim icin bu konuda bilgili olanlar yardimci olsunlar bizee

eltarcin

Bana göre kilo ideal.Dişi kedilerin 1 yaş sınırı 5-6,erkeklerinse 6-7 diye biliyorum.Ama belki biraz daha yedirebilirsiniz pisiciklerinize:)

Bir ay önce falan hasta olmustu veteriner ölçtü kilosunu 1.6 ydi şimdi nasıl bilmiyorum ama kuru mamayi az yiyo tavuk balik onları çok seviyo

zeynepgurgen

Mamanız nedir?

Veterinerden aldık kg si 15 tlye markasini bilmiyorum ama severek yemiyor mesela tavuk yiyor onun ardından az birşey yerse oyle

zeynepgurgen

Açık mama mı yani ?

catworld

Dişiyse gayet normal gözüküyor. Biraz daha fazla mama verebilirsiniz.

Evet açık mama cinsiyeti erkek

Hiç bilmiyorum hangi mamayi alsam onda da kararsızım proplan royal canin falan bütçeyi aşar prochoice uygun geliyo ama o çok içime sinmedi