Brit Premium Yeni Versiyon Deneyen??

Lils

Elimde max 1 aylık brit care kaldı. Yeni mama arayışı içindeyim içime en çok brit premium sindi. Yeni paketleri içerik olarak daha güzel ve yeni yeni Türkiye'ye geliyor. Yeni paket kısır mamasini deneyen var mı? Petlebideki yorumlara baktım bazı kediler sevmiş bazılarıysa yememiş bile.

5 CEVAP

evrim16

Merhaba benim kedimde sevmedi

evrim16

Merhaba benim kedimde sevmedi

evrim16

Merhaba benim kedimde sevmedi

evrim16

Merhaba benim kedimde sevmedi

Nohutgofret

Merhaba bunu ben de merak ediyorum ve bir de brit premiumla brit care aynı marka mı değil mi isim benzerliği mi çözemedim hala :/