Kedim Hakkında

ailem ablamın mezuniyetine gittiler. bu yüzdeb bi süredir babannemle yaşıyorum i. babannem kedime çok kötü davranıyo camları kapıları açık bırakıyo ve kedimi elektrik süpürgesi ile korkutuyo
büyük diye ses edemiyorum
sizce kedimi geçici olarak sahiplendirmelimym yoksa kedimin piskolojisine bişey olmazmı

17 CEVAP

Selenay1

Yalnız ben çok merak ettim baktım da önceden 1 hamile dişi 1 erkek kediniz varmış şu anda 1 tane varmış gibi konuşmuşsunuz diğer kedilere ne yaptınız

northnight geçici yuva bulamadım ztn o yüzden aileme olanları anlattm en kısa sürede dönecekler inşallah