Kedim Hakkında

ailem ablamın mezuniyetine gittiler. bu yüzdeb bi süredir babannemle yaşıyorum i. babannem kedime çok kötü davranıyo camları kapıları açık bırakıyo ve kedimi elektrik süpürgesi ile korkutuyo
büyük diye ses edemiyorum
sizce kedimi geçici olarak sahiplendirmelimym yoksa kedimin piskolojisine bişey olmazmı

17 CEVAP

caitlyn

buraya insanlar neden dert yanıyo, bakamıyosan sahiplen demiştiniz bana zamanında, siz de bu önerileri yapabilirsiniz :)

Superisi814

Aileniz mezuniyette yillanacak mi anlayamadım.

BiciriginAnnesi

buraya insanlar neden dert yanıyo, bakamıyosan sahiplen demiştiniz bana zamanında, siz de bu önerileri yapabilirsiniz :)

+1 like ❤️

kedibabasi66

Öneri: Kediyi olabildiğince babannenden uzak tut. Hatta bunun için kedini bir süre sabit odada tut. Sürekli kontrol et. Bunları yapamazsan sahiplendir.

Öneri 2: Hiçbir öneri sunmayıpta dedikoduculuk yapmaya gelenleri önemseme :)

selenay 1
soruma yanıt versnz daha ii olurduda neyse
erkek kedimi kısırlaştrdk ve o daha çok ilgiye muhtaç die teyzemde kalıor dişi kedim ben ve bababnemde

caitlyn

sahiplendir*

JujuAlkn
bn tek başıma yürüyemiyorm maalesef
kediyi birine götürüp geri getrmek benim için büyük bişey olur
o yüzdn geçici yuva olmak isteyen bir bulursm eve gelr kediyi alır ailem gelincede onlar geri getirr diye düşünüyorum
yanıtınız içn teşekkür edrm

Superisi814

Mezuniyet töreni için dediğimizde en fazla bir kaç gün diye düşündüm , ekstra bir şey de belirtmediginiz Herneyse, kedinizi babaannenizden uzak tutun.Kac yaşında bilemiyorum ancak sihirli değnek gerek , hızlıca davranis değişikliği için.
Kendi odanızda tutma şansınız yok mu mesela ?
Geçici sahiplendirme is gerekirse , bilmiyorum nasıl emin olacaksiniz insanlardan .Daha kendi evinizde güvenliğini saglayamazken.
Tanıdığınız bildiğiniz ve bir can için emin eller vardır belki.

KravatliKedi

Babanene sana saygı duymasını iste sana saygı duyuyorsa o kediyi de uzmemeli kedi uzulurse ben üzülüyorum de bir ay katlanacaksin de ha hala fevam ederse yaş falan boşver sende ona saygı duyma bağır çağır

NorthNight

Aileniz eninde sonunda dönecek, bu sürede babaanneniz yaşlı zaten onun huyunu değiştirmek mümkün değil keza yaşlı birinin gönlünü kırmayında, kedinizi biraz ondan uzak tutarak güvenliği için alanını kısıtlayarak bu süreyi idare etmeye çalışın. Geçici yuva falan düşünmeyin çünkü iyice allak bullak olur hayvancağız.

kedibabası teşekkr ederim tavsiyeleriniz için :)) dedikleri hiç umrumfa deil zaten

superisi814 çok haklısınız artk kedimde bende dayanmak zorndayız
teşekkür edrm yanıtınız için

Aileniz mezuniyette yillanacak mi anlayamadım.

evet 1 ay kadar orada kalacaklar özel nedenlerden dolayı

buraya insanlar neden dert yanıyo, bakamıyosan sahiplen demiştiniz bana zamanında, siz de bu önerileri yapabilirsiniz :)

çko komiksin sen dert yanmadm öneri istedim

JujuAlkn

Geçici sahiplendirme diye bişey yok tanidik akrabaya birakabilirsen bi süre neyse ama tanimadiksa hem onlar hem kedi birbirlerine alışırlar kalıcı sahiplendir yada babannene mukayet ol büyüklükle alakasi yok vicdani yok belliki kedinin camdan atlarsa ölebilir Allah korusun