Gece Uyurken Ve Dışarıda Olduğunuz Zaman Pencerelerinizi Kapatiyor Musunuz?

Lavinia17

Selam soruya sığmadığı için sineklik detayını ekleyemedim.
Sineklik varken dışarida ve gece uyurken pencerelerinizi kapatiyor musunuz?

7 CEVAP

komurlolis

kapatmıyoruz ama sinekliğin açılmamasını sağlayan bir aparat olduğu için. onu yaptırmadan önce asla açık bırakmıyordum çünkü sinekliğin bir garantisi yok

gulsump

camımda kedi filesi var, gece açık bırakıyorum

Superisi814

Şu anda normal sineklik var ve ben cam açık yatıyorum.Ares dışarıdan kedi kavgası ya da köpek havlaması duyarsa zıplayıp camdan bakıyor.Ancak ben de uyanıyorum onunla birlikte .Eğer çok merak ederse kapatırım camları.Bir defa gündüz böyle bir anda sineklige bir vurdu, sineklik aşağı düşerken ben onu nasıl yakaladım refleks ile bilmiyorum.

NorthNight

Sineklik olanı kapatıyorum, çocuk kilidi olanı açık bırakıyorum (çocuk kilidiyle çok dar açılıyor geçmesi mümkün değil)

BiciriginAnnesi

Tüm camlarda sineklik var cam balkon hariç onu da işim bitince kapalı tutuyorum
Diğer ki camların sineklik mekanizması çok zor açılıyor ben bile zor açıyorum ne olur ne olmaz diye mutfak da ki sinekliğe ip bağlayıp mutfak dolabına gerdirip bağladım kesinlikle açılmıyor
Diğer ki camlara da aynı işlemi yaptım camlar açık oluyor bizimkiler mutfak camında daha çok vakit geçirdikleri için diğer ki camlar ile pek işleri olmuyor ara sıra oraya da çıkıp yatıyorlar

kedibabasi66

Bütün pencereleri bir parmak açık kalacak şekilde koli bandıyla alt orta ve üstten bantlıyorum. Pakpene bantlar çok güzel yapışıyor fırtına olsada açılmıyor.
Kediler patisini sokar diyenler olacaktır. Onu yapıyorlar ama kısa süre sonra kabulleniyorlar. Sadece koku almak için geliyorlar. (Penceresi tahta olanlar yapmasın)

Sezgek

Biz evimize yeni taşındık file yaptırmayı düşünüyorum balkona ama file yaptırsam da kapıyı açık bırakamam ben yanında değilken sineklik varken de bizim yattığımız oda dışında cam açık bırakmıyorduk bizim oda da olduğu zmanda sanırım psikolojik zaten en ufak tıkırtıya uyanıyoruz hatta kızım sayesinde yeni evdeki su kaçağını anladık 😅 bir gece böyle derinden pıt pıt bir ses geliyor eşimle hemen uyandım böyle patocati bulduk önce o görüş görüş uyuyor 😅😂😂😂 sonra yattık ama ses hala geliyor sonra bir baktık ki çamaşır makinesi musluğunda sızma varmış ordan damlıyormuş gündüz duymamıza imkan yok çok az bir ses gece bile zor hatta duymamız ama kızım saolsun ona dikkat edecek diye su kaçağını bulduk 😂😅