Yaş Mamada Gimcat Mi Felicia Mı ?

KravatliKedi

Animonda ve nd kullandım şimdi bu iki mama arasında kaldım sizce içerik olarak hangisi iyi

3 CEVAP

Sezgek

bence gimcat içerik olarak daha iyi bir de benim kız felicia yı pek beğenmemişti ben somonlusunu almıştım

BiciriginAnnesi

Felicia eskiden çok kullanıyorduk artık severek yemiyorlar açıkçası bende sevmiyorum içeriğinde jöle olduğu için kedilerime iyi gelmedi siparişlerim arasında Felicia yok alırsam sadece
Kıyılmış tavuklu Yavru konservesini alıyorum

Nd çok kullandık balıklı olan serilerini yetişkin kızım ağzına bile sürmedi 4 aylık kedime de hiç iyi gelmedi gaz ve şişkinlik yaptı sokakta ki kedilere verdim

Vet's plus çok kullandık yine jöle olduğu için onu da bıraktık

Son 1 aydır Gimcat tavuklu yengeçli serilerini kullanıyoruz hepsi de severek yiyor ve içerik olarak da çok iyi siparişlerim arasında mutlaka GimCat var

Miamor kedi çorbasını da öneririm
A M A Z O N da indirim var
Shinycat Konserve Kedi Maması -Yavru Tavuklu 70gr
TL11,99

Bakarsanız oraya bakın uygun fiyatlı yaş mamalar mevcut

KravatliKedi

Çok teşekkürler kedi çorbası uygunmuş alacagim