Aylik

Zeynooo

Arkadaslar insaatta bulup sahiple digim kedi kac aylik sizce ?

7 CEVAP

Mariana

2 aylık gibi duruyor :)

martha

3-4 bence

KedimVar

En az 3 aylık var bence. Bir de vet e gösterdiğiniz Zaman gözlerini de bir baktırın bence. Sorun varmış gibi duruyor.

Zeynooo

3 4 oldugunu sanmiyirum sadece foto da iri cikmis ufak birsey . Bende 2 aylik takmin ediyirum ama bakalim vet anlar herhalde

ilknrdaisy

En az 3 aylık:)

2-3 aylık arası sanırım :)

Zeynooo

Evet gozlerini gosterecem akiyo bende vet e gidene kadar papatya suyu ile siliyirum . Cok iyi geldi daha kotuydu yoksa . Alistirma surecindeyim suan sabirla bekliyirum . Imarim buyuk kedim kisa zaman alisir