Mito Tavuklu Yetişkin Kedi Maması Nasıl ?

kedibabasi66

Mito tavuklu yetişkin kedi maması nasıl ?
Sadece deneyenler yorum yaparsa daha iyi

6 CEVAP

Cennet29

Sokaktakilere aylarca kullandım severek tükettikleri bir mamaydı yemeyen yoktu. Ama ev kedilerimiz nazlı oluyor bu mamayı sevmeyebilirler

AhsenAise

Sokaktakiler bayılıyor ama evdekilere vermedik bilmiyorum

Warriorsans

Sokak kedilerine eskiden mito ve micho alırdık hep, segmentinin en ucuzu olduğu için. Mitoyu nefret etmeseler de bayılarak yemiyorlar. Şu an 400 tl bandında ve bu fiyata bence daha çok sevdikleri mamalar var o yüzden almayı pek düşünmüyorum artık. Bu arada 1 1,5 ay önce 300 e almıştım ne ara 1/3 oranında zam geldi şaştım, Temmuzda yine zam gelecekmiş hemde 🥲

Warriorsans

Normalde ben tabakları doldurup koyduğumda tamamen boşalırken mito da biraz mama kalıyor. Birde tasty aldım ilk başta yediler mito gibiydi tepmileri ama artık hep tabakta mama kalıyor

kedibabasi66

Sokaktakiler yiyorda benim her mamayı yiyen kedim, bonacibo dahil bu mamaları pek sevmedi. Üreticinin kendi sitesinden, yeni üretim olanı aldığım halde pek sevmedi. Hamsi kokusu çok fazla ondan olabilir.

kedibabasi66

Mito ve michoyu 100er gram numune olarak almıştım. Bir daha almam. Hatta Bonacibo'yu da pek iştahla yemiyorlar. Bu mamalar ve friskies gördüğüm en kötü mamalar. Tamamını bitirmiyorlar.
Sokaktaki canlar
Bonnie, Reflex ve Croque aldığım zaman 2 dakikada tabakları bitiriyorlardı. Yine de arayışlara devam :)