Kedi Tırmalama Tahtası

merhaba kedime tırmalama tahtası almıştım 1 yıldır kullanıyor klasik altı kare zeminli olan silindir tırmalamalardan ama üst tarafını haliyle baya eskitti ama altı yeni gibi duruyor ters monte edilebilir mi? o kısmı da kullanması için

1 CEVAP

NorthNight

Evet ediliyor, sökün o kısımda genelde siyah bir plastiği silindir kısma zımbalamış oluyorlar onu çıkarıp üst kapak kısmına silikonlayın tekrar vidalayın.

Ben evde biten dev streç film rulosuna halat sarıp o kısımdaki aparatı söktüm hazırladığım ruloya taktım sapa sağlam montelendi oda.