Tebrikler Petlebi

Anonymus985465

Reklam işte böyle olmalı. İnsanları rahatsız etmeden, insanların izlemediği reklamlara milyarlar harcamadan.
Vet's Plus sterilised malt pasteyi özellikle idrar yolu ile ilgili zor bir süreçten geçmiş olan kedime veriyorum. Sipariş etmek istedim, ancak petlebi'de bulamadım.
Tüm ekibe teşekkürler.

5 CEVAP

Palyaco

Bizde kullaniyoruz memnunum urun stoklardami yok

Poncimin

Satışta olarak gözüküyor, siz mi göremediniz. Linke tıklayıp bakabilirsiniz.

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/vet-s-plus-sterilised-kisirlastirilmis-kediler-icin-taurinli-malt-kedi-macunu-100gr.html

Anonymus985465

Teşekkürler Poncimin. Çok dikkatli bakmama rağmen yoktu!
Petlebibaradı ve aynı şeyi söyledi.

Renklipati

Oysaki vets plus kedi üretimleri neden yokmuş

Renklipati

Kendi üretimleri yazdım