Küçük Taneli Kedi Maması Önerileri??

Bmcurkus

Bahçemizde bir anne birde yavru kedi besliyoruz.İkisinin de yiyebileceği küçük taneli bir kedi maması önerebilir misiniz?Uygun fiyatlı olması lazım ama market mamalarıyla minikleri hasta etmek istemiyoruz.(yavru 4 aylık)

6 CEVAP

Efekilic

Dediklerinize en uygun mama felicianın mother and baby cat mamasıdır tane boyutu oldukça küçük ve fiyatıda uygun mama beyaz ve pembe paketli

AhsenAise

LaVital somonlu yavru kedi maması , taneleri minik ,içerik de fena değil ,market mamaları ile kıyaslanmayacak kadar güzel bir mama

Lils

Mystic (********** sitesine bakabilirsiniz) 15 kilo alınca kilosu 25 civarına geliyordu

Lils

Site adı p e t zz s ho p

Warriorsans

Mystic yavru mamasını alabilirsiniz fiyat performans olarak güzel bir mama

Bmcurkus

@Efekilic dediğibiz kuzu etli olan herhalde ama felicia bildiğim kadarıyla market maması olumsuz pek çok yorumunu okumuştum acaba yerlermi,önceden anne kedi ev kedisiydi biraz seçici bu konuda