Bir Sorun Varmıdır ?

ahmetiri

4.5 aylik scottish fold cinsi kedim 2 gundur surekli uyuyor normalde mamasini guzel yerdi fakat 2 gundur az mama yiyor gunde 2 veya 3 kere anca gidiyor 4 -5 adet kuru mama yiyip gene biyere kivrilip yatip uyuyor. Istahsiz hareketsiz ve surekli uykulu

Bu gipet in baby tabs lerinden gunde 4 5 tane yiyen kedi 2 gundur 1 taneyi zor yiyor cimen aromali olanini aldim onu hic yemedi agzina alip alip cikartiyor

Endise etmem.gereken bir durummudur bu yoksa kedilerde arada olan bir durummu

1-2 Gun daha devam ederse bu durum veterinere goturecegim

7 CEVAP

mehmetkaplan

dişlerinde bir problem olabilir mi? sizin gibi kedi sahibi biri daha yazmıştı diş çıkarma/dökme zamanlarında olabiliyormuş bu durum? bence yarın bir götürün vete sonucu bizle de paylaşmayı unutmayın.

ahmetiri

Yas mama verdim onda sorun olmadi paketi tek seferde bitirdi

Bizdede boyle durum var 5 aylik nerdeyse,dis degisimi zamani ve halsiz yas mamayla beslemeye basladik aksam ogunu itibariyle sizde ayni sekilde yapin kedinizin dis degistirme donemidir belki kuru mama vermeyecegiz kisa bir sure tabi veterinerinize kontrol ettirin sizde dislerini kontrol edin bence:)

ahmetiri

Kuru mama yemeyip yas mamayi yediginde bende dislerinde bir sorun olabilirmk diye dusunmustum tabi konu hakkinda bilgim olmadigindan herhangi bir kontrolde yapamadim

Dislerinde neyi kontrol etmem lazim dokulme falan mi oluyor yoksa baska belirtileride varmi

ahmetiri

Birde eger disleriyle ile ilgili.bir sorun varsa bu surekli uyumasinada neden olurmu ? 5 dakika uyanik duruyor sonra tekrardan yatip uyuyor.

Biz birkac gun once alt sivri dislerin yaninda minik sivri disler gorduk bugunde dusurdu disi kanadi gecti suan alt sivri dislerin yerinde minik sivri disler var:)

Uykunun dis dokmesiyle alakasi oldugunu dusunuyorum.
Bizimkide uyuyor disi dustugunden beri arada uyaniyor geziyor tekrar uyuyor