Yavru Kedi Hakkında

Tayfn056

İlk kez sahipleneceğim ve korkmasın güvensin istiyorum.4-5 aylık kedi sahiplenmeyi düşünüyorum çok mu büyük ve alışamaz mı?

6 CEVAP

Superisi814

Neden alışamasin, boşuna endişe etmeyin.2 yaş ve üzeri kediler alışıyor 😊

Marshall_

Tam sahiplenme yaşları, gayet de alışır fakat geldiği ilk günler onu çok sıkmayın sevmeye çalışmayın yavru olduğu için bu konuya ekstra özen gösterin biraz korkacaktır.

Palyaco

Çabuk alışır size kediler daha kucuk

Mirabonibon

Bizim kedimizi sokaktan sahiplendiğimiz zaman veterinerimiz 2 aylık demişti. Sonradan 4 aylık olduğu anlaşıldı ve şimdi 7. Ayımıza girdik. Bize ne kadar alıştığını tahmin bile edemezsiniz anlayacağınız bal gibide alışır

Esrakaya12

benim dişi kedim 4 aylıkken geldi şimdi sürekli sarılıyoruz yavrularını bana emanet ediyor. Merak etmeyin evi görüp seni tanısın alışır.

miraytas

Ben ilk kedimi 7 aylıkken sahiplendim geldiği ilk gün bile kendini sevdirdi sırnaştı evi gezdi dolaştı. Her türlü alışır