Kedimin Irkı Nedir?

Lisa56

Kedimin ırkı nedir acaba ona göre uygun mama alacağım. Teşekkür ederim.

7 CEVAP

Anonymus683514

Kedi iste. Çok tatlı çocuk maşallah

Marshall_

Cinse göre mamalar tamamen para tuzağıdır. Kediniz anladığım kadarıyla Sarman, kediniz için cinse özel mama almak yerine kaliteli ve bütçenizin el verdiği mamalar alın. Hiç bir cinsin özel maması yoktur.

simbakedi

kedinizin irkina gore mama almak para tuzagina dusmektir. kedilerde irka gore bir beslenme olmaz. kilosuna max kac tl verebileceginizi yazarsaniz (ya da 10kiloluk paket de alabilirim vs derseniz) cok daha iyi mama onerileri yapilacaktir. kedi irklari konusunda bilgim olmadigi icin mama konusunda yorum yaptim sadece :)

scotish fold

Selenay1

Alabileceğiniz içerik olarak en kaliteli ve kediye iyi gelen mamayı almanız lazım atıyorum british bilmemne cinsine özel mama diye aldığınız bir mama kedinize iyi gelmeyebilir

ZemGi

Scottısh straıght kediniz, sağlıkla büyüsün. Cinse göre mamalar çok pahalı, eğer yinede cinsine göre alacagım dersenız royal canin'in british shorthair maması var kullanabılırsıniz, scottıshler cok seviyor bu mamayı✨

meov

kediniz scottish fold yada sarman değil.
scottish straight'e benziyor.