Nd Somonlu İle Brit Care Tavşanlı Karışım?

Nohutgofret

İyi akşamlar brit care serisinden kedim çok tüy döküyor balıklılara yönelelim diye ND’ye geçtik iki ay önce fakat kedim sık sık kusmaya başladı artık iki ay oldu ve mamadan kaynaklı olduğu kanısına vardım..

Şimdi ise elimdeki yaklaşık 7 kg ND’yi satmalı mıyım yoksa brit ile karıştırmalı mı kestirmiyorum brit bizde ishal yapmamıştı ND’yi de açıkçası hemen elden çıkarmak istemiyorum ama karıştırınca da saçma bi içerik mi olur hepsi bilemedim siz olsanız ne yapardınız ?

2 CEVAP

teddybal

Karıştırmazdım ben olsam Nd'yi elden çıkartırırdım sanırım.

Superisi814

Ben iki farklı markayı karıştırmak taraftarı değilim , hele ki içerikleri farklı ise..Ben yapmazdım.Bu iki mamanın sindirim süresi bile birbirinden farklı olucaktır.Mamalardan biri alerjiye sebep olsa hangisi olduğunu ayird etmeniz guclesicektir.Bu nedenle ben olsaydım karistirmazdim.