Köpeğimin Adeti

Mysumer

köpeğim adeti geldi 1 haftadır falan ve köpeğim bahceden cıkmış yarım gün boyunca dışarıda kalmış onu başka köpeklerin yanında gördüm hamile kalmış olabilir mi? 1 yaşında pek önerilmiyor o yüzden bende istemiyordum hem cinsiyle olsun diye hemde önerilmediği için çözüm yolu nedir bilen var mı ?

6 CEVAP

zeynepgurgen

Ellbette ki hamile kalmış olabilir. Veterinerinize danıştınız mı ? Mutlaka muayene ettirin.

Alpse

Çok kötü umarım birlikte olduğu erkek köpek kısırdır...

Mysumer

Sanırsam hamile kalmış veteriner iğne yapacak. Teşekkür ederim

akitalove

Eger hamile kalmissa o igneyi yaptirmayin lutfen rica ediyorum o kadr yavrunun gunahina girersiniz sizin ihmaliniz sonucta

zeynepgurgen

Ne iğnesi bu bahsettiğiniz?

zeynepgurgen

akitalove;
Sanırım beyefendinin bahsinden aynı iğneyi anladık.