Kedip Yatak Ayırdı Düzelir Mi

Mehtaptuna

Ben evde yokken mırmır annemin dikkatsizligiden faydalanip camdan dışarı kaçmış ve Köpekler onu bayağı kovalamis ben onu çok uzakta köpeklerin sesini takip edip bir ağacın tepesinde 6 yada 7 köpek ağacın altında ona hırlarken buldum allahtan kopeklere devamli yemek verdiğim için onlarla aramda sorun olmadan onları uzaklaştırdım ama eve gelince mırmır kedi evine girdi ve uyurken bile orada yatıyor üç gün oldu benimle yatmiyor bu durum düzelir mi sizce kedi evinden çıkmıyor yemek ve tuvalet için çıkıyor sadece ben çıkarinca elimden kaçıp tekrar gidiyor.

3 CEVAP

mehmetkaplan

Şokta, bayağı korkmuş yani tepkisi normal. Sevdiği şeyleri verin yaş mama yumurta sarısı, yoğurt ve sevin bolca. Rahatlaması gerek benimde benzer bir şey gelmişti başıma aynı tepkiyi verdi. Geçer zamanla

Korkmustur siz sakinlestirmeye calisin sevdigi oyuncaklarla oynatin gecer 1 hafta sonra ya da 2 hafta sonra ama gecmezde devam ederse destek alin veterinerinizden

Mehtaptuna

Önce ne versem yerdi şimdi balık tavuk et hatta ton balığı yemiyor sadece kuru mama yiyor. Alisir inşallah