Sahte Mama

ebusvenus

Bir satıcıdan brit care sterilized sensitive fresh rabbit aldım ama mama taneleri önceki ile farklı orjinalliği konusunda şüpheliyim, önceki daha koyu renkli ve sert taneliydi. Yeni aldığımı ekliyorum ama diğeri bittiği için ekleyemedim kullanan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim

14 CEVAP

Sezgek

Merhaba yeni mamalar daha açık renkli ve aralarında böyle koyu koyu şeyler var ben petlebiden almıştım orjinalliğinden eminim buraya güveniyorum dolayısıyla firma sanırım biraz içerikte değişiklik yapmış bence sizinki de orijinaldir diye düşünüyorum

yumak_bey

ithalatçı firması aynıysa sorun yoktur fabrikadan kaynaklıdır

Palyaco

Brit care mama taneleri deyisti yeni ambalajlar yeni italat

ebusvenus

Çok teşekkür ederim, içerikte değişiklik olduysa umarım iyi yöndedir :) genel sert diye sorun oluyordu kullanıcılarda onunla alakalıdır belki. Biraz saha araştıracağım içim rahat etmez umarım orjinaldir

ebusvenus

Pakette de farklılıklar var bu arada bi tane verdim yiyecek mi diye yedi ama emin de olamıyorum

Casperbeyy

Bence firmayı arayın,lot numarasını ve aldığınız firmayı söyleyin .sorgulayıp size net bilgi verirler.içiniz rahat olsun:)

gokhansultan

Acaba içerikteki değişiklik ishal sorunu için mi?

ebusvenus

@Casperbeyy iki gündür arıyorum ama firmaya dair iletişim numarası bulamadım, instagramda britturkiye sayfası var yazdım dönüş alamadım

ebusvenus

@gokhansultan bizde ishal sorunu hiç olmadı kabız olduğu için kakası normale döndü ve çok da memnunduk. Ama bilemiyorum umarım içeriği iyi yönde değişmiştir sadece

Lils

Benim aldığımın aynısı. Brit care tavşanlı almıştım 7kg ve 2kg olarak ikiside böyleydi

ebusvenus

@Lils merhaba nereden aldınız acaba güvendiğiniz bi yer miydi

Casperbeyy

Brit care ,atlaspet üretimi
0544 807 01 40 benim mamamı da bu firma üretiyor.bu numarayı arayın yardımcı olurlar

ebusvenus

Atlaspet ile iletişime geçtim instagram üzerinden, ürünün orjinal olduğunu ilettiler ama içerik değişti mi detaylı bilgi alamadım iki paket üzerindeki içeriklere bakıp kıyaslayacağım diğer paketi atmamıştım :)

ebusvenus

Çoooook teşekkür ederim herkese :)