Bu Yaş Mama Normal Mi ?

Benim1kedimvar

Dun actigimda boyle olmadigini hatirliyorum simdi ise icerisinde boyle kucuk kucuk noktalar var tedirgin oldum vermeli miyim ?

17 CEVAP

Bana ********** urunu gibi geldi

ilknrdaisy

Buzdolabına mi koydunuz açtıktan sonra?

izzy

Yağ gibi duruyor

Benim1kedimvar

*********

Heiter

Bu mamayı bilmiyorum ama tahmin yürütecek olursam, donmuş yağ/gravy sos olabilir.
Dolapta bozulacağını sanmıyorum, kokusundan belli olur bozuk olup olmadı. Yine de içiniz rahat etmiyorsa, vermeyin bence.

zeynepgurgen

Bence riske girmeyin

Heiter

Fotoğraf yüzünden mi bilemedim ama o jölemsi şeylerin rengi yeşil mi? Eğer öyleyse, nedir onlar? :S

Benim1kedimvar

Evet açtıktan sonra buzdolabına koydum Hatta açmadıklarım da hepsi buzdolabında

jölemsi şey aslında yeşil renkli değil Burada rengi öyle çıkmış Benim sorduğum şey gerçekten fotoğrafta belli olmamış jölemsi şeylerin içinde nokta nokta etin renginde Nokta nokta şeyler var onların ne olduğunu sordum

deniz_berkan

ne marka bu?

zeynemila

bence onlar et parçaları . ama tedirgin olmaktada fayda var

eltarcin

Yağın sonradan yapmış olduğu şeyler olabilir.İçiniz rahat etmiyorsa vermeyin.Bundan sonra paket mama almanızı tavsiye ederim.Tek kullanımlık iyi oluyor :)

ilknrdaisy

Dolapta yağ donmuş,başka bir şey değil:)

Zaten yas mama acilinca 2 gun icinde tuketilmesi gerektiginden 100grlik paketler halinde almaniz sizin icin avantaj saglar ya da 85 gr:)

Benim1kedimvar

Bu 400 gr lik konserve 2 kediye kullandigim icin bunu tercih ediyorum

goknur

Butcesi yeterli gelmeyen icin ideal bir secim oluyor. Bende kedime birsuru cesit cesit siparis ettim severekte yiyor bir aydir 3 konserve bitirdi hicbisey olmadi cok sukur. O jole dolapta donuyor oda sicakligina gelince eriyor benim kedim once o joleyi yalayip sonra mamasini yiyor. Bendede cikti ayni seylerden sadece yeni actigimda en ustunde gordum ben birkac tane etin uzerinde vardi bende benim icim rahat etmedi attim ben oralari. Ustu oyle diye mamanin tamamini atmak olmaz cunku. Bu pire icin yorgan yakmak gibi bisey olur cunku. Ben dun daha yazicaktim bunu. Siz soruyu yoneltir yoneltmez ama bulundugum yerde telefon cekmedi yapamadim yorumumu. Insallah mamayi atmamissinizdir :)