Brit Care Büyük Paketler

teddybal

Arkadaşlar selam, Brit Care'in 2 kg olan paketlerinden almıştım, kedilerim mamaya uyum sağladı gibi o yüzden büyük paket de almak istiyorum. Sorum şu; küçük paketlerin ağzı cırt cırt ile kapanıyor büyük paketlerde de kilit var mı, varsa böyle cırt cırtlı mı?

5 CEVAP

gamzenoel

bizde 7 kg olan var. paketin iki ucundan bastırınca çıt çıt kapanan şeyden var.

Zeeelis

Ben daha 1 hafta önce satın aldım, fermuarlı benimki gayet güzel ve sağlam

Lils

Benimkide fermuarlıydı ve çok rahat ettim. En rahat mama paketiydi. 2kg olanlar cırtlı ve rahat olmuyor bence.

teddybal

@Zeelis @Lils cırt zor geliyor gerçekten, büyüklerin fermuarlı olması kullanışlı olur daha iyi, çok teşekkürler

teddybal

@gamzenoel çok teşekkürler