Bonacibo Micho Ve Mito Mamalarını Tazem A Ma Sitesinden Alanlar

kedibabasi66

Bonacibo, Micho ve Mito mamalarını tazem a ma sitesinden alanlar memnun mu ? Önerir misiniz?

13 CEVAP

Warriorsans

Tem i z mama dan alıyorum ben sokak hayvanlarına, mito bayılmasalarda yiyorlar, micho mitoya göre daha çok seviyorlar bonachibo da en çok sevdikleri. Bu arada micho yavru kedi maması değil yetişkin kedi maması zaten o yüzden yavrulara farklı mama vermek daha iyi olur. Her aldığımda bu mamaları ekstra zamlanıyor artık alamayacağım gibi ayda 30 kg dan fazla mama almam gerektiği için yetişemiyorum asla. Bu arada fiyat performans olarak en memnun kaldığım mama mystic oldu hem kedilere iyi geldi hem içeriği fiyat bandına göre iyi baya. 450 tl sanırım şu an 15 kg, bütçenize uygunsa tavsiyemdir

Merhaba bu markaların üreticisi zaten ********* o yüzden gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

kedibabasi66

Ben mito ve michodan 100 er gram numune aldım. Bizimkiler yemedi.
Bonacibo'yu iştahla yediler.
Hatta 100er gram numuneleri allayıp pullarlar alalım diye güzel gonderirler diye düşünürken tam tersi oldu. Mitonun rengi çok yeşilimsi sebze gibi kokuyor. Aynı friskiesteki gibi.
Bonacibo ve mitoyu yanyana koyun bakın aralarında çok fark var. 15kg olan paketler nasıl bilmiyorum ama içime sinmedi. Marketten aldığım bonnie bunlardan iyi diye düşünüyorum. Gerçi mamanın güzel kokması iyi birşey midir bilmiyorum. Mystic'i de deneyeceğim.

Warriorsans

Evet mito açık renkli ve bence fiyat performans olarak biraz daha üstüne koyup başka bir marka almak daha mantıklı. Eskiden piyasanın en ucuzuydu o yüzden tercih edilebilirdi ama şimdi aynı fiyata daha severek yedikleri mamalar var. Bonnie denemedim ama bir dahakine onu almak istiyorum bakalım severler umarım

kedibabasi66

Güncel: Bonacibo'yu yemeye başladılar son tanesine kadar.

AhsenAise

Mito ve micho içerik olarak oldukça berbat mamalar ,kediler severek yiyebilir lakin kuru ekmek daha evladir bu iki mamadan , bonacibo ise içerik olarak gayet tatminkar ve genellikle kedilerin hayır demedikleri bir mama ,mito micho aynı firmanın alt segment imali iken bonacibo premium üründür,ilk etapta pek sevmeseler de ( tüm mama geçişlerinde olduğu gibi) sonrasında bayılarak tuketeceklerdir

kedibabasi66

Ahsenaise katılıyorum. Mito ve michoyu büyük kedim hiç sevmedi. Zaten kendisi seçicidir. Daha kaliteli denilen RoyalC gibi mamalarıda yemiyor ama Bonacibo'yu çok sevdi. Seçici bir kedi bu mamayı seviyorsa iyidir diye düşünüyorum. Yalnız her zamanki söylediğim gibi kedileri tek mamaya mecbur etmemeliyiz. Onun için mama arayışlarına devam ediyoruz.

Palyaco

Çağatay firması temiz.mama kedilerde ilerde kristallesme yapıyor uygun fiyatlı size en iyi olan happy cat urinary tavsiye ederim kürk güzelliği ve idrar yolları böbrek sağlığı sunuyor

Pardon ben tem1z mama anladım taze m4mayı bilmiyorum :(

kedibabasi66

Tamam siz doğru olanı söylediniz **********. Üretici olduğunu biliyorum.
İnternette satılanlarda sorun çıkıyormuş.
Mamaları üretici direkt alıcıya gönderdiği için bazı şirketler ve veterinerlerin bu durumu çekmediği için mamaya karalama kampanyası başlattığı söyleniyor. O yüzden mamayı direkt üreticiden alanlar yorum yapsın değerlendirelim teşekkürler.

kedibabasi66

Güncel: Bonacibo yu kedimin biri yedi. Tekir kedim hiçbirini yemedi.
Ayrıca Micho nun tanelerini çok kalın yapmışlar. Yavru kediler yiyemez.

kedibabasi66

Bonnie yi de çok sevmiyor aslında eski tarihli olanı yemiyor. Yeni üretim tarihli olanı yiyor. Deneyin kokusuna bakın çok hoş çerez gibi kokuyor ama dediğim gibi böyle kokması iyi bir şey mi ? İçinde çok tahıl olmasından mı emin değilim. Kedimi tek bir mamaya mahkûm etmek istemiyorum.

kedibabasi66

Palyaco, kristalleşmeyi yapan sebep nedir? Mamada ki hangi maddeden dolayı oluyor bu ?
Urinary mama kullananlarda veterinerden çıkamıyor.