Yavru Kediye Ciğer Yedirilir Mi ?

eccakir

Merhaba 2 aylık dişi kedime haşlanmış ciğer yedirebilir miyim? Annen ağır gelir diyor ama 1 parca ciğer zarar verir mi ?

19 CEVAP

eccakir

Bir öğünde 1 parçadan zarar gelmez o zaman denemek lazım. Sevip sevmeyeceğini merak ediyorum şimdiye kadar verdiğimiz hiçbir şeyi geri çevirmedi minnağım.

408ghost

Mama alternatifi oldugu zaman gunluk yedigi kuru mamayi yememeye baslayabiliyolar.Ama haslanmis urunlerin baska zarari olcagini sanmiyorum

eccakir

Şuan için bir sorun yok acıktığı zaman kuru mamayı muhakkak yiyor tabi ki kuru mamanın yanında başka bir mama varsa önce onu yiyor. Ama ileride ne olur bilmiyorum.

emine64

Ben hiç vermedim kedime. Geçen sokaktaki kedilere ciğer haşlıyordum bir parça vereyim dedim oynadı yemedi