Yavru Kediye Ciğer Yedirilir Mi ?

eccakir

Merhaba 2 aylık dişi kedime haşlanmış ciğer yedirebilir miyim? Annen ağır gelir diyor ama 1 parca ciğer zarar verir mi ?

19 CEVAP

bluedays

Ben tavsiye etmiyorum ben yedirdigim zaman kedim enerjisini uzun sure atamio cok hareketli oluo

Haslanmis ciger verebilirsiniz ama cok vermeyin aslinda vermesenizde olur biz vermistik zarari olmadi zaten sevmedi de tavuk eti seviyorlar:)

eccakir

Teşekkür ederim :)

deniz_berkan

yavruyken baska tatları tadınma mamayı yememeye baslama olasılıkları oluyor buyuzden bence daha erken

miasugok

Ben veriyorum küçüklüğünden beri seviyor baya tavuk da veriyorum ama tavuğu çok sevmiyor benimki

DrSu

kedim yaklaşık 5,5 aylık ben veriyorum , tavuk ciğeri haşlıyorum 7-10 günde bir. çook seviyor , nefes almadan yiyor.

zeynemila

valla kıza koklatıyorum almak için parçalıyor beni

deniz_berkan

tadınca*

eccakir

Bizim kızda tavuk ve balığı cok seviyor. Günde 1 kere kuru mama muhakkak veriyoruz ki tadını unutmasın ve alamadığı vitaminleri alabilsin. Hafta da 1 kere verebilirim diye düşünüyorum ciğeri tadını öğrensin istiyorum.

eltarcin

bizim oğlanada veriyoruz bayılarak yiyiyor. ama 1 yaşında sizinkine zararlı olurmu bilmiyorum

eltarcin

Pardon arkadaşım yazmış:) Ciğer verebilirsiniz ama ben bildiğinizden şaşmamanızı öneririm:) Eğer çok vermek istersenizde haşlayarak vermek en iyisi olacaktır:)

asyaaa

canı istiyorsa biraz verin tabi abartmadığınız sürece bi zararı olmaz.

goknur

Bende veriyorum ozellikle onun icin aliyoruz hemde. Kucukken sadece gaz yapiyor onlara :) pirtliyorlar :D simdi 7 aylik oldu cigerki yas mama aldik ona sevdigi icin :)

SelinTuksal

küçük bir parça olmak kaydıyla, olabilir.

eccakir

Teşekkür ederim zaten bütün mamalarını haşlayarak hazırlıyoruz sadece dün ilk defa annem balığını tavada buğlama olarak pişirmiş şapur şupur yedi valla :)