Kedimin Patileri Çok Pis Ve Kendini Elletmiyor

olcayk

Arkadaşlar merhaba benim kedim biraz hırçın ve yaramaz bir kedi bebekliğinden beri öyle. Fazla sevilmeyi dokunulmayı sevmez. Bugün fark ettim patisinin içi siyah gibi. Dokundurtmadı bile hemen saldırdı bana. Islak mendille sileyim dedim elimi parçaladı. Bunun bir yöntemi yok mudur yahu. Nasıl temizleyeceğim ben bunu. Üstüme çıktı baktım tuvaletinin toprakları falan var . Patisinin arası da siyah pislenmiş gibi. Sizin kedileriniz de sinirleniyor mu dokunulmaktan falan ? Bir ıslak mendil elime alıp patilerini silemiyorum bile :(

6 CEVAP

zeynemila

olmadı belediyeden eve veteriner çağırın

zeynepgurgen

Patisine sevdiği bir yaş mamadan çok azcık sürerseniz onu yeme bahanesiyle yalayacaktır. :)

Benimki bahçeye iniyor gündüz toprak olmuş patilerinin her yeri aldim kucağıma yikadim patileri tabi tirmaladi sonra ikinci kez denedim yikatti temizlendigini anlayınca ama her kedi aynı değil temizler merak etmeyin

Banyoda yeri islatin alin kedinizi islak yere patilerinin ucunu degdirin ellerini yalar cunku kediler suyu sevmez ve temizlenir hemen ise yarar bir yontem deneyebilirsiniz

olcayk

zaten bu aralar su kabını sürekli oyun olsun diye devirip suyuyla oynuyor. Yararı olsa öyle olurdu :/

olcayk

ya ben patitine mama sürmeye çalışsam döver o beni. Neyse kendi haline bıraktım artık napim . Tırnakları da uzadı iyice jilet kıvamında iyisi mi uzak durayım :D