Mama Değiştirmeli Miyim

Merhaba. Yaklaşık 4.5 aydır bozita tahılsız tavukluyla devam ediyorum. Mamayla herhangi bir sıkıntımız olmadı. Ama rotasyon yapmam gerekli mi illa? Yoksa yine yetişkin mamasına geçene kadar aynı mamadam devam etsem olur mu?

6 CEVAP

Güncel

yumak_bey

zaten 1 yaşına çok kalmamış, kısırlaştırmayı düşünüyorsanız kısır olduktan sonra yetişkin kısıra geçilecek zaten :) yani değiştirmeye gerek yok

NorthNight

Rotasyon yapmak faydalı fakat yetişkin mamasına yakın bir tarihte geçecekseniz o dönemi bekleyebilirsiniz. Sorun olmaz.

Palyaco

5 ayda bir deyistirme rotasyon iyi olur uzmanlar devamlı aynı markayı vermeyin diyor

Teşekkürler 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Lils

Memnunsanız 1 yıl kullanıp değiştirin bence