Kedim Obez Mi Oluyo

Suuddee23

kedim 3 aylık ama kocaman bir götu var bu donemde hu kadar kilo normal mi çokta oynatıyoruz aslında gotunu yalamaya calısırken devrildi

4 CEVAP

NorthNight

Bence gayet normal görünüyor.

Anonymus683514

normal sadece büyüyor ayrıca kısır olmayan kedi kolay kolay obez olmuyor tecrübeyle sabit

yumak_bey

ahaha kocaman götü yok merak etmeyin, kaç kilo bilmiyorum ama bizimkine bakınca "ayy kaç kilo bu dombili" diyorlar ama 4kg tamamen tüyden dolayı karnına ellediğimden zaten kaburgalarını hissediyorum rahatça :)

komurlolis

gayet normal ve şu an büyümesi gerek çok mama yemesi gerek, kilo kontrolünü yetişkinliğe geldiğinde yaparsınız