Kaç Aylık Olabilir Sizce

reinefee17

Sahiplendirmek istiyorum

13 CEVAP

aslihan_e

Fotoğraf çok uzaktan ama 3 aylık olduğunu düşünmüyorum. Kuyruk uzunluğu, tüyünün pofpofluğu, boy uzunluğunun arabanın alt kısmına ulaşması, bacak kalınlığı daha büyük olduğunu düşündürdü. Sokak kedileri 5 aylıkken 3 aylık gibi görünebilir. Kedilerimle aynı ayda bir kedi küçük yavru kedi gibi görünüyordu. Warriorsans'ın dediği gibi 5. ayda diye düşünüyorum. 3 aylıksa annesi büyük ihtimal yanında olur ve emzirmeye devam edebilir ya da yiyecek taşır. Bu kedi meme yavrusu gibi durmuyor. Sokaktaki kediler genelde 4. ayda sütten kesmeye başlarlar. 1 aylıkken bile kesmeye çalışan kedi de yok mu var tabi. Sahiplenmek isteyen yavru istiyor genelde, siz yine de ben 3 aylık biliyorum diyin. Almak isteyen götürsün veterinere kontrol ettirsin, ayını da söyler. Gerçi benim 2 yaşındaki küçük boy kedime bile yavru demişti bir veteriner.

reinefee17

Sahiplendiremedim sahiplendirmek için yardım istediğim yer insanların bir hevesle alıp sokağa terk ettiğini sokakta kalmasının bunu yaşamasındansa daha doğru olduğunu söyledi bir kaç gün sonra ölüsünü buldum o kadar o kadar güzeldi ki canım çok yanıyor

teddybal

3 aylık civarı gibi

Cennet29

3 aylık gibi duruyo ama fotodan çok belli olmaz tabi 😂

Warriorsans

4 5 aylık kadar sanırım

JujuAlkn

Max 3 aylik çok minik 4 aylik daha büyük olur sahiplendiricekseniz iç dış parazit aşisi karma aşisi yapilmali sonraki zamanlardada veteriner söylüyor ne sıklıkta olmasını diğer aşılarını kuduzda önemli

Warriorsans

Çok üzüldüm, malesef sokaklar acı içinde olan kedilerle dolu. Bu dünyadan ve işleyişinden nefret ediyorum.

sahraxfittiko

3-4 çok tatlııııığ

aslihan_e

Bir hevesle alınca en azından karma aşısını yaptırsalar hastalıklardan korunurdu. Sokaktaki kedilerin kaderi bu işte, 100 yavrudan biri hayatta kalır. Sonra da kısırlaştırma karşıtları çene yapıyor... Cins diye gidip parayla almaya ya da doğurtmaya devam ediyorlar. Bu çocukların hakkına giriyor hepsi.

senaau

Rahat 5-6 aylık var. 3 aylık diyenler sokakta hiç kedi bakmıyor heralde bı kedinin 3 aylık olmasına imkan yok sokakta kediler çok yavaş gelişiyor maalesef 3-4 aylık kediler daha minicik oluyolar. Bu kedi 5-6 aylık var net

senaau

Ay ölmüş mü çok üzüldüm:( sokaktaki çocukların kaderi böyle işte bir gün varlar bir gün yoklar :(

AlpBerkay

3-4 gibi...

KimJeongguk

5 aylık civarı gibi duruyor