Yavru Kedi Beslenmesi

yavru kedilerin sadece sütle beslenmesini doğru buluyor musunuz?

4 CEVAP

Anonymus683514

sütten kastı anne sütüyse eve anne sütünden kesilene kadar başka bi şey yememeli. onun dışında inek sütü kesinlikle vermeyin kedilere. kedi sütü tozu alıp onu sulandırıp vermek gerekiyor eğer anne yoksa. 2 aydan sonra kuru mamaya alışıyor çoğu.

Kedilere inek sütü kullanmak sanılanın aksine çok yanlıştır eğer anne sütü alamıyorsa ve yaş mama yiyemeyecek kadar küçükse kediler için uygun olan süt tozları ile beslemek doğru ve sağlıklı olandır.

JujuAlkn

Aptamil bebelac tarzi urunlerde verilir diye biliyorum ama rmin değilim

JujuAlkn

Evet sütten kesilene kadar sadece süt anneleri yoksa onu aptamil vs verebilirsiniz onu demek istedim