Caniverm İç Parazit Hapı

gulsump

Veterinerim bu sefer caniverm iç parazit hapı yutturdu kedime. Daha önce kullanan var mı? Etkisi nasıl? Cevaplarsanız sevinirim

3 CEVAP

Warriorsans

Etkili bir ilaç biz tenizol kullanıyoruz tenizolden daha etkili bir ilaç. Bazı kedilerde yan etkileri olabiliyor. Bende sokak kedileri için alacaktım ama tenizol aldım en son yine kullanıyoruz daha uygun fiyatlı

gulsump

Peki dış parazit için fiproes etkili mi? Bayafir fiproes yaptırıyorum ama 2 aydan sonra pirenlenmeye başlıyor

Warriorsans

Fiproes bence hiç etkili değil biz yaptırdık hiçbir işe yaramadı. Stronghold, broadline gibi damlalar güzel yada bayerin tasması var 8 ay etkili