Poposundaki Şeyler?

ebusvenus

Merhaba, yaklaşık 3 hafta önce kedimin anal kese iltihabı vardı veterinere götürdüm temizlediler şimdi tekrar çıkmış eskisi büyüklüğünde. Ama emin değilim yine anal kese mi bu sizce? Fotoğraftaki kadar büyük değil ama öyle görünmüş. Bir de beyaz bi akıntı olmuş ve kurumuş, kırmızı çizgi içine aldığım beyaz kurumuş akıntı var. Yardımcı olabilirseniz çopk sevinirim, çarşamba izin günüm veterinere o gün götüreceğim

2 CEVAP

Sezgek

Gösterdiğiniz bölge evet anal kese be dolu gibi duruyor ama beyaz akıntıda bu durumla alakalı mıdır bilemedim bence en iyi cevabı vet verecektir geçmiş olsun

ebusvenus

@Sezgek çok teşekkür ederim çarşamba veterinere gideceğiz onlara da göstereceğim