Mama Markaları

ledcat

Merhabalar.
Sokak kedilerini elimden geldiğince beslemek istiyorum, ancak hangi tür mama (markası, yaş mama veya kuru mama vs.) almam gerektiği hakkında hiçbir fikrim yok. İyi bir mama markası öneriniz var mı? Teşekkür ederim şimdiden. Ve yanımda yavru kediler için özel mama yoksa elimde olanı verebilir miyim?

7 CEVAP

komurlolis

obivan premium, golosi falan alıyorum kuru mama olarak. yaş mama da veriyorum obivan marka içeriği felix’e göre falan iyi. yavru yoksa yetişkin verebilirsiniz tabi aç kalmalarından iyidir

Becatbe

Yaş mamalarda BPA vardır.
Konservede BPA vardır zaten.
Yaş mamayı internetteki tariflerden kendiniz de yapabilir ve kavanozlara koyup buzdolabında saklayabilirsiniz.

Kuru mama konusunda bütçenizi söylemeniz iyi olur.

Palyaco

Obivan selection 6 al 5 öde 195 tl iyi bir mama sokak canları icin

Palyaco

Mar.ka.mama da

yumak_bey

marka değil de, bir önerim var. yavru kedilerin vitamine ihtiyacı var yetişkin maması yemeleri doğru değil, yetişkin kedilerinde yavru kedi maması yemesi doğru değil. ama yerlerse ölürler mi hayır :) eğer imkanınız varsa yavru alın, her türlü yenir

kedibabasi66

15kg olanların çoğunda sorun çıkıyor. O yüzden kesin yediklerini yazayım; Param çöpe gitmesin bütün kediler yesin diyorsanız;
Bonnie yavru kedi maması.(1,5 kg) Croque yavru kedi maması.(600gr olan) (migrosta yeni üretim olarak satılır.) Reflex mamayı pethosp ve veterinerlerde bulabilirsiniz.
Bonacibo, Micho ve Mitoyu da üretici firma üzerinden daha ucuza alabilirsiniz.

kedibabasi66

Obivanın son kullanma tarihi geçmek üzere o yüzden indirimde . Kediler yemeyebilir.