Endişeleniyorum

gulsump

Biraz önce kedim kustu normalde sindirilmemiş mama kusuyordu bazen, hızlı yemiş diyip geçiyordum. Bu sefer sindirilmiş mama kustu, poşete aldıktan sonra inceledim tüy yumağı vardı. Maltı biteli 1 ay kadar olmuştu mamasında malt özelliği olduğu icin ve dışkısında tüy gördüğüm için malt alma gereği duymadım. Şimdi endişeleniyorum ilk defa tüy kustu. Hemen malt alacağım ama sizce bir problem olur mu? Kedim iyi midir?

5 CEVAP

Becatbe

Gözlemlemeye devam edin.
Durgunluk gibi farklılıklar hissederseniz yardım almanız faydalı olabilir.

pablopicasso

Olmaz. Malt vermediğiniz sürece tüy kusması ile karşılaşmanız normal. Bir an önce malt kullanmaya başlamayı ihmal etmeyin.

pablopicasso

Olmaz. Malt vermediğiniz sürece tüy kusması ile karşılaşmanız normal. Bir an önce malt kullanmaya başlamayı ihmal etmeyin.

pablopicasso

Olmaz. Malt vermediğiniz sürece tüy kusması ile karşılaşmanız normal. Bir an önce malt kullanmaya başlamayı ihmal etmeyin.

gulsump

Kusmadan kaynaklı hafif durgunluk var ama oyun oynuyor eskisi gibi