Kedi Evde Tek 2 Gün Kalabilir Mi

Hazaldd

iş seyahatine gideceğim. Oyuncu ve çok hareketli bir kedim var. Ailemden uzaktayım. Arkadaşlarım da kedilerden korkuyor. :( Komşularımı tanımıyorum.
2 gün tek kalsa sorun olur mu?

8 CEVAP

Emrylmz06

Birde çok akıllılar. Pencere ,kapı kulplarini çok sıkı bir şekilde kapatın. Acamiycagi şekilde. Her ihtimale karşı mutfak kapısını kapatın. Gerisi Allah'a emanet artık.

azraecem

2 güne yetecek su ve mama konulduğunda iki gün evde bırakılabilir.

kedibabasi66

Yeme içme sorun değilde en önemlisi perdeye falan takılabilir

pablopicasso

Ona zarar verebilecek her şeyi ortadan kaldırın. Perdelerinizi kenara toplayıp, bir düğümle sıçrayıp, asılamayacağı kadar yukarı kaldırın.

Emrylmz06

Evde üzerine atlayıp kendine zarar verebileceği şeyleri en aza indirin. Perdeyi açık bırakın en azından bakma imkanı varsa sıkılmaz dışarıyı izler. Farklı yerlere mama ve su bırakın 2 gün yeterli gelecek şekilde. Birde kediniz gece nasıl ? Karanlık mi oluyor ev ona göre de bir ayarlama yapabilirsiniz kediler gece de rahat görür ama yinede sormak istedim

kedibabasi66

Su kabını dökme ihtimaline karşılık bir kase yoğurt koyabilirsiniz

Superisi814

Merhaba,
Camdan manzara izlemesini sağlayın.Yukaridaki öneriler ile hem fikirim.
Şu kaplarini fazlalastirin, kediler avcı, karanlıkta bizden iyi görürler.Ama devrilenilir, sıcak havada buharlasabilir su.
Yatağınızın üzerine muşamba tarzı bir şey sermeye bakın.Her defasında olmaz ,her kedi yaaz ama arkadaşımın kedisi trip atıp yatağını kirletmisti.
Benim bir kedim de bunu yapmıştı ve inanın o zaman nasıl temizlenir etini bilemiyordum.Yikattik ama sonra yeniden yatak aldık.
Eve dönüşünüzde trip atabiliriz atmaya bilir, yaş mama hediyesi ile barışı hızlı sağlamaya bakın.

Hazaldd

Gece ev karanlık oluyor o yüzden oyuncaklarını, yemlerini sularını vs rahat bulabilieceği yerlere koyucam

Perdelere ve diğer kırılacak şeylere dikkat edicem teşekkür ederim herkese