Kedimin Hareketlerini Anlayamıyorum

berkdoan

Merhabalar 3 hafta önce sahiplenmiştim yavrumu.Çok uysal tatlı bir kız ama insanlara karşı soğuk.Mesela eve yeni biri geldiğinde katiyen sevdirmiyor kendini korkup kaçıyor.Ama yalnız kalmayı sevmiyor hangi odada oturursam orada oluyor.Bu akşam bolca misafirim vardı, ev sakinleşince aldım kucağıma yarım saat sevdim mırladı sürekli bir o tarafını sevdiriyor bir bu tarafını.5 dakika sonra mama yerken yanına gittim evine kaçtı ve beni gördüğü anda hırlamaya başlayıp tısladı.Bu durumlar normal mi?

5 CEVAP

goknur

● Kedilerin ruh halleri degiskendir. Benim kedim kendini sevdirmek istemediginde isirir belki sizinkiside tisliyordur.
● Hic bagirdiginiz oluyor mu ona ? Eger daha once bunu yaptiysaniz size kendini sevdirmek istemedigi icin evine kacma geregi duyuyordur. Ve siz ona daha once bagirdiysaniz sahet bunu kendince size karsi bir silah goruyordur.

deniz_berkan

teo çok sakin sessiz bir kedidir anneme alışkın olmasına ragmen ne zaman bana gelse gider yatakodasında oturur kedim kalabalıgı hiç sevmez , eger bir derdi varsa ya bana ya da eşimin yanına gelir iki miyavlar gider gene ne zaman insanlar gider ozaman ortaya cıkar :) sizi sahiplenmiş sizden baska kimseyle iletişime gecmek istemiyor aynısı bizdede var bu iyi bişey bosverin asil olurlar :)

berkdoan

Mesela şuanda hırlamadan 3-4 dakika sonra mırlıyoruz...

berkdoan

Cevap için teşekkürler, bağırma ya da şiddet içeren bir durumumuz olmadı.İlk yazdığınız durum olabilir belki yapısı böyledir.

berkdoan

Cevabınız için teşekkürler ^^