Kedim 4 Gündür Mama Yemiyor. Yardım.

bengthecatmom

merhaba,
4 gün önce yeni seramik mama kapları aldım, sürekli ağzında yara çıktığı için. hem bıyık dürtmez hem de boyun ağrıtmaz bi mama kabı. o gün mama kabına yabancılık çekmesin diye yaş mama koydum. hapur hupur yediler. yaş mamayı 2 haftada 1 falan veriyorum normalde. ama 3 haftadan fazladır yaş mama alamamıştım.
yaş mamadan itibaren mamasını yememeye başladı biri. koyuyorum bırakıyor. önce mamayla ilgili sandım ama diğer 2kedim yiyor.
sırf bu yüzden gidip sevdiği tavuklu bir yavru kedi mamasıı aldım. onu da başta yer gibi oldu (eski kabından) ama tekrar yememeye başladı..
halsizliği falan asla yok. açlıktan da bağrıyor. çalıştığım için tuvalet takibi yapamadım. ama ne olabilir? lütfen yardım edin..

2 CEVAP

Anonymus985465

Vakit kaybetmeden veterinere götürün

Deniz1741

4 gündür yememesi ciddi problem. Veterinere götürün.