Kusmuk Mu? Kaka Mı?

Merviiiss

Erkek kedimi 3 gün önce kısırlaştırdık şuan toparladı çok iyi. Bu sabah uyandığımda böyle birşey gördüm ilk başta kaka zannettim ve üzüldüm hiç dışarıya yapmamıştı. Peçete ile elime aldığımda inceledim ama hep tüy doluydu. Ve kaka kokmuyordu. Tüylerini dışkı yoluyla mı çıkardı? Öyleyse neden tuvaletinde yapmadı? Bu nedir daha önce yaşayan var mı?

7 CEVAP

gokhansultan

Aaaa baya fazla tüy yumağı kusmuş. Aynen maltı değiştirmeniz iyi olur içeriğini çok bilmiyorum ama malt oranı yüksek maltları inceleyin bence.

Not: Biz vet's plus malttan çok memnunuz

NorthNight

Baya bi tüy yumağı kusmuş. İyiki kusabilmiş. Tarama sıklığını arttırıp malt oranı yüksek bir malta geçin. Biz zoovital kullanıyoruz memnunum.

MonikaveTori

Tüy yumağı kusmuş. Zoovital maltına bir bakın derim. Biz onu kullanıyoruz gayet iyi memnunuz. Kedilerimde severek yiyorlar.

Deniz1741

Gerçekten iyi ki kusmuş, tıkanıklığa sebep olabilir bu durumlar. Tarama sıklığını arttırmanız lazım. Ben uzun zamandır zoovital kullanıyorum ve memnumum. Yeni maltınızı kullanmaya başladığınızda en azından bi süre her gün verin. Geçmiş olsun.

Merviiiss

  • ayrıca biofeline maltı kullanıyorum iki günde bir ve çıkan şu tüylere bakın!!!! Biofeline pişmanlıktır!

gulsump

tüy yumağı kusmuş

Merviiiss

Şu sıralar zoovital önerileri çok alıyorum. Deneyeceğim. Çok teşekkür ederim