Kedim Kusuyor

yumi633

on gundur üçüncü kez gece kustu yediklerini cok sukur ishal durumu da yok mantar ve aknelerine surdugum sirkeyi yalamasına baglamıstım ama bugün onu da yapmadim farklı olarak sadece ne bulsa yedi bugün normalde mamasindan başka hicbir sey vermem ama bugun sade haslanmis tavuk ve birazcik da salam yedi gece yatmadan da bir iki damla süt yaladi benim tabagimdan bilmiyorum neden boyle oldu

4 CEVAP

GirlWolf10

Benim kedim maması dışında bişey yediği zaman kusuyor, hemde 5 gün boyunca. ben o yüzden maması ve suyu dışında sadece vitaminlerini veriyorum bitiyor :) Geçmiş olsun....

goknur

Salam vermeseydiniz keske. Kediler cig seyleri cok severler. Kanmayin ona siz. Midesini bozmus olabilir. Eger sirkeyi yaladiysa bir kerede gecmez etkisi. Birde ev yapimi yogurdu kendi suyuyla sulandirip vermeyi deneyin eger bulamiyorsaniz peribiyotik yogurt alin onu verin eger bagisikligi duzene girmez ise bir veterinere goturmeyi deneyin. Gecmis olsun.

miasugok

Benim ce kedim kusmuştu veteriner telaşlanmamam gerektiğini zaman zaman böyle şeyler olabileceğini tekrarlayan kusmalarda müdahale ettiklerini söyledi eğer tekrarlamazsa çok telaşlanmayın bence

yumi633

Tamamdır cok tesekkur ederim boyunluk almam lazim belki de sirke olayi icin tekrarlayan mantari ve aknesi var çünkü ama yerinde durmuyo :(