Acil Bakabilirseniz Sevinirim Crystalin İle İlgili

Sezgek

Arkadaşlar merhaba elimdeki crystalin bitmişti vet de oldukça pahalı satılıyor ve ben çok fazla kullandığım için netten almak istedim n h p market adlı site resmî distribütör olduğunu söylüyordu ordan alış veriş yaptım en son cuma görüştüğüm kişi kargoya verildiğini söyledi Aras kargoya verilecekti ama bana hala bir kargo bilgisi ulaşmadı dolayısıyla kargoyu sorgulayamıyorum bu siteden daha önce alış veril yapan oldu mu acaba

3 CEVAP

kedibabasi66

Yeni adresini güncellemeyi unutmazsan bir daha sorun yaşamazsın.

Sezgek

Güncelleme az önce kargodan aradılar sistemlerinde eski adresim gözüktüğü için eski adresime gitmiş kargo bu nasıl saçmalıksa önce satıcıyı suçlamaya çalıştılar işte onlar yanlış vermiş falan diye sonra dedim ki imkansız ilk defa alış veriş yaptığım bir yer eski adresimi veremezler sonra çıkardılar ağızlarındaki baklayı Aras kargoda daha önce de sorun yaşamıştım demek ki kendini bozmuş ne yazık ki neyse yani satıcı güvenilir arkadaşlar alabilirsiniz sıkıntı kargodan kaynaklıymış

Sezgek

kedibabası yeni adresimi güncel bir şekilde yazdım zaten irsaliye üzerinde de yeni adresim var getiren kişi de kendi hataları olduğunu kabul etti zaten yeni adresime diğer kargo şirketlerinde de paket geldi bir sıkıntı yaşamadım çünkü yapılması gereken doğru şeyi yapıp paketin üstündeki adrese gitmişlerdi sana yazdığım yorumu sindiremediğin için stalk luk yapmana gerek yok sakin ol şampiyon