Nasıl Alıştırabilirim

Nazliss11

Kedimi kuru mamaya alıştırmaya çalışıyorum fakat aç bırakarak yapmak istemiyorum bunu diğer internette yazan her türlü yönteminde denedim ıslatıp vermeyi robottan geçirip vermeyi başka türlü türlü markaları burnuna koklatmayı ağzına atmayı herşeyi ya nasıl alıştırabilirim farklı bi fikri olan var mı acaba

3 CEVAP

muffinthecat

Yaşmamayls karıştırıp vermeyi denediniz mi? Belki böyle yer

Nazliss11

Yaş mamaya karıştırdım az az iki kedim yedi ama kuru mamaları bıraktılar yine biri hala yemedi bişey böyle böyle alışırlar galiba sabır istiyor

gokhansultan

Ben de çok zorlanmıştım. Acana first feast(tanesi ufak olması) ve me-o keçisütlü yaşmamayı (çok sıvı olmasından dolayı kuru mamaya iyice karışıyordu yaş mamayı yemek için kuruyu yemek zorunda kalıyordu) karıştırdığımda alıştı sadece