Veterinerimiz N&D Çok Tuzlu Bir Mama Dedi

KravatliKedi

ND ye geçiş yapacaktık ancak veteriner çok tuzlu bir mama ilerde böbrek sorunlarına yol açar dedi HİLLS proplan tavsiye etti sizce nasıl nd

17 CEVAP

Lils

Nd kinoa güzel onun dışındakileri kullanmayın bence de. Birçok kedide böbrek sorunu yapmış

Anonymus683514

ND kuru mamanın içeriği -kinoa dahil- eskisi kadar iyi değil diye çok farklı yerlerde okudum ben de. Şu an içeriğine göre bir tık pahalı geliyor bana ama tuz oranının yüksek olduğunu ilk defa duydum. Benim kısırlaşmadan sonra kullanmayı planladığım bir mamaydı, bir sonraki ziyaretimde soracağım ne düşünüyorlarmış.

Birde Gunesyildirim'in yazdığı her şeye aynen katılıyorum sonuna kadar. Kendiniz okuyun biraz arşatırın zaten kısa sürede iyi kötü bir okuryazarlık kazanırsınız