Mama Tavsiyesi Bir Bakın

Enes6767

proplan sterilised somonlu ve ton balıklı alıyordum 10 kg son fiyat artışından sonra artık alamayacağım kampanya olursa yine alırım.... Bu mamaya eş değer mama tavsiyesi istiyorum fiyatı 600 üzeri olur.Matisse nasıl onu düşünüyorum. Birde spectrum marka var o nasıl spectrum low grain ile normal mama arasındaki fark nedir.? Bunu merak ediyorum başka mama önerisi de olur teşekkürler

9 CEVAP

Enes6767

Kedim sanabella çok beğendi

NorthNight

Spectrum markasını bilmiyorum ama low grain düşük tahıllı demek. Normal tahıllı ve az tahıllı olarak iki seçeneği olabilir.
Matisse bence kullanılabilir bir mama, benim ilk tercihim olmaz ama kötüde diyemem.
Bunun dışında Bozita, Sanabelle gibi markalara da bakabilirsiniz. Fiyatları size uygun gibi. İçerikleri de gayet güzel.

Enes6767

Cevap için çok teşekkür ederim benim aldığım mamaya yakın tad olarak Sanabelle nin hangisini önerirsiniz? Çünkü kedim yerken çok mutlu olurdu ondan soruyorum

Enes6767

Sanabella glutensiz alabalıklıyı düşünüyorum 10 kg

Sdfgh

sanabelle proplandan daha pahalı değil mi?

Enes6767

Nazar edicen daha ucuz ;)

Sdfgh

sdjfhjg

Enes6767

Alabalık lı aldım sanabellanın inşallah kedim beğenir teşekkürler northnight

Anonymus985465

11 kedim olduğu için kuru mama da yedirmek zorundayım. Kedilerimin bir numarası Sanabelle Urinary, ikinci sırada sensitive.
Nature's Variety somonluyu da sevdiler, ancak ham kül oranı yüksek olduğundan bir daha almayacağım.
Ayrıca Petlebi'den Sanabelle de dahil numune alabilirsiniz